1997 yılından beri Engin ve Kemal Yılmaz tarafından “Yılmaz Kardeşler Cami Dekorasyon” ünvanı altında devam eden faaliyet 2016 yılı itibariyle “REVZEN cami tezyinat sanatları “ kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Cami dışlık beton pencere ve içlik alçı pencere REVZEN’ in ana üretim alanıdır. Yanı sıra mahfel ve minare korkulukları ile mekan içi alçı mukarnas çalışmaları REVZEN’ in faaliyet konusudur.

REVZEN, cami mimarisini ve tezyin sanatlarını bir bütün olarak ele almaktadır. Onlarca uzmanlık ve sanat kolunun birlikte çalıştığı cami projelerinde sanatsal ve pratik saha uyumluluğu şarttır. Bu uyumun çimentosu için gerekli olan vizyon ve sahiplenilen misyon , REVZEN‘ in iş yapma anlayışında mevcuttur.


Geleneksel Sanat Değeri

Söz konusu olan gündelik kullanımdaki sanat değeri taşıyan inanç mekanıysa eğer teknik ve sanatsal argümanların yanı sıra mevzuyla birde gönül bağı gerekir. REVZEN’ in yaptığı işle kurduğu manevi gönül bağı onun yaptığı işte derinleşmesini sağlamaktadır. Bu derinleşme çabası REVZEN‘in geleneksel olana saygısını arttırırken yeniliklere açık olmasınıda mümkün kılmaktadır.


El Emeği Göz Nuru

El emeği, göz nuru üzerinden şekillenen REVZEN, estetik duyarlılıklarını artırmayı sanatında yetkinleşme ve işinde kurunmsallaşma çabasında özetler. Bu çabanın sektörde genele yayılması yönünde tavrını belirler…

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@revzentezyinat.com mail adresimizden yada (0216) 657 09 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
0 (216) 657 09 10 Whatsapp Destek